top of page

DEKORASYON FİKİRLERİ

turuncu ve taba rengi koltuk, mavi renk berjer, dekorasyon fikirleri, Turuncu renk yün hali, Mavi Renk Yün Halı, Vintage ve retro tarz halı, Halı Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır, Salon Halısı Modeli Nasıl Olmadı,

     Halı tercihi konusunda değerli müşterilerimizi zorlayan konulardan biri mobilya ile halı renginin birbirine uyumlu olup olmamasıdır.
     
     Bu konuda müşterilerimizin kişisel zevk ve tercihleri devreye girer.
     
     Yandaki görselde de göreceğiniz üzere iki halımız da bu görseldeki mobilya ile kullanılabilir ancak:

     Kiremit rengi tonlamaya sahip halı, mobilya ile tam uyumu yakalar.

      Mavi tonlamaya sahip halı ise farklılık yaratarak hem ortamı patlatır hem de mobilyanın kendini göstermesini ve aynı zamanda halının da gösterişli olmasını sağlar. 


 


     Evinizin dekorasyonunu tamamlarken en çok göze çarpacak detay olarak halımızı farklı renk ve desen seçebiliriz.

     En etkileyici dekorasyon anahtarı mobilyaların uyumudur fakat halı seçimi de bu noktada önem taşımaktadır. Çünkü dekorasyonunuzda göze çarpacak önemli parçalardan biri de tamamlayıcı parçanız olan halınızdır.

     Klasik mobilya ile oluşturulan dekorasyonlar için gösterişli ve zıt renklerde klasik bir halı kullanımı mekanlarınızı daha dolgun ve zengin gösterecektir.

 
     

Klasik Kırmızı Göbekli İpek Halı, Klasik Mobilya Dekorasyonu, Klasik Mobilya Halısı, Kırmızı Renk Halı, Avize, Koltuk, Gold Çerçeveli Antik Ayna, Klasik Vazo, İpek Hali, Ev Dekorasyonu
Amerikan Mobilya, Chester Kanepe, Bordo Renk Halı, Afgan Bilicik Halısı, Mermer Sehpa Altı Halı, Vintege Ev Dekorasyonu, El Dokuma Halı, Retro Tarz Halı, Ev Salon Dekorasyon Fikirleri

     Eğer geleneksel desenleri evinize yansıtmak isterseniz eski kültürlerden esinlenen desenlerle buluşan el dokuma gruplarındaki halılarımızı tercih edebilirsiniz.

     Hem klasik hem de modern mobilyalarınızla uyum içinde olacak bu halılarımız tamamen el işçiliğiyle elde edilir ve eşsizdir.

     Bu halılarla birlikte evinizde nostaljik bir hava yaratırken mobilya ve halı birbirlerini gösterişli kılacaktır.

     Ev dekorasyonunda anahtar bir parça olan halımızı seçerken doğru renk seçimi çok önemlidir.

     Eğer açık renk mobilyalara sahipseniz koyu tonlarda bir halı, koyu renk mobilyalara sahipseniz açık renk halı seçebilirsiniz

     Gösterişli mobilyaları ön planda tutmak için pastel renkte halılar tercih edilmelidir. 

Fendy Yastık Kılıfı, Zebrano Mobilya, El Dokuma Himalaya Overdye Halısı, Carpet, Handmade Carpet, Ankara El Dokuma Halı, Bej Renklerde Retro Halı, Salon Dekorasyon Fikirleri
Yatak Odası Halısı, Yatak Odası Halı Seçimi Nasıl Olmalı, Yatak Altına Halı Serme, Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri, Ankara Yatak Odası Halısı, Sivas Malatya Halı

     Halınızın yatak odasındaki konumu estetik ve konfor açısından önemlidir.

     Yatağınızı neredeyse tümüyle üzerine yerleştireceğiniz büyüklükte bir halı oldukça şık ve her sabah uyandığınızda yumuşacık bir zemine basacağınız için konforlu bir tercih olacaktır.

     Başka bir seçenek olarak da yatağın iki tarafına yolluk yerleştirilebilir yada Komodinlerin yanlarına peluş post halı kullanılabilir, ayak ucuna dekora uyumlu bir halı serilebilir.

     Dekorasyonda bir eksiklik olduğunu veya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yemek masanızın altında halı kullanabilirsiniz. 

     Dekoratif bir seçim için sandalyeler kapalı durumdayken halıya basmaları yeterli olacaktır. Oturduğunuz zamanda sandalyelerin arka ayakları halının dışında kalabilir. 

     6 kişilik standart bir yemek masası altına yandaki görseldeki gibi büyüklükteki bir halı ideal olacaktır. Ancak otururken sandalyelerin arka ayakları da halıya bassın istiyorsanız boyutu büyütmenizde sakınca olmayacaktır.

Mutfak Dekorasyonu, Mutfak Halısı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır, Gri Antrasit Renklerde Halı, Versace Halı, Versace Carpet, san francisco carpet stores, London Carpet Stores, california carpet store, Halı Tercihi Nasıl Olmalı
Mutfak, Turuncu Sandalye, Siyah Beyaz Renklerde Halı, Yolluk, Zemin Kaplama, Siyah Renkli Halı

     Mutfak halısı seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktaların başında halının temizliği gelir. Leke emiciliği düşük, yıkanabilen ve rahatça süpürülebilen mutfak halılaları her zaman diğerlerine göre daha fazla tercih edilir.

     Zıtlıkları seviyorsanız otantik klasik motiflerden destek alarak enerjik ve dikkat çekici bir alan oluşturabilirsiniz.

     Sade, düz ve minimal halılar kullanarak mobilyalarınızı ön plana çıkarabilir, klasik tasarımdaki halı veya kilimlerle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Sivas Malatya Halı olarak sizlere en şık halıları rakipsiz fiyatlarla sunuyoruz.

1973 yılında kapılarımızı ilk kez açtığımızdan beri Ankara'da mutlaka uğramanız gereken bir Halı Mağazası olduk.

Bilgili personellerimiz sizin için en ideal halıyı bulma konusunda yetkindir ve size memnuniyetle yardımcı olurlar.

Mekanlarınıza Değer Katacak Halılar İçin Gelin Birlikte Karar Verelim.

bottom of page